Rajzverseny az olvasás és a plüssmackó világnapja alkalmából

A perkátai József Attila Könyvtárunk, „Legkedvesebb mackós mesém” címmel hirdetett rajzpályázatot a gyermekek számára.
Az író-olvasó találkozó és a plüssmackó kiállítás alkalmából hét kisgyermek készített rajzot. A hangulatos alkotások a macik termében tekinthetők meg.
Basticz Balázs, Basticz Bianka, Basticz Gergely, Mosonyi Zselyke, Pordán Péter, Szabó Lívia és Szarka Nóra kétszeresen is elismerésben részesültek.
Telegdi Ágnes írónő mágneses órarenddel, és tollal jutalmazta a nagyszerű rajzokat. Medvegy Szabolcs – Hun Ursus – kulturális referens és a dunaújvárosi Intercisa Múzeum munkatársa pedig édességcsomaggal, kulcstartóval, és rajzeszközökkel lepte meg az ügyes gyermekeket. Mosonyi Zselyke, különdíjasként még plüssmackót is átvehetett.
A gyermekek és a Perkátai ÁMK nevében is köszönjük szépen Telegdi Ágnesnek és Medvegy Szabolcsnak, hogy figyelemmel kísérték a rajzpályázatot, és elismeréssel díjazták a gyermekek munkáit!
könyvtárvezetőRajz 1 DSCF4608Rajz 2DSCF4596