Felhívás a könyvtárlátogatás szüneteltetése miatt!

Tisztelt Olvasóink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. március 16-tól visszavonásig, a Perkátai ÁMK József Attila Könyvtár – a kialakult veszélyhelyzetre tekintettel, megelőző intézkedésként – a személyesen igénybe vehető szolgáltatásait szünetelteti. A kölcsönzési határidőket meghosszabbítjuk, késedelmi díjat nem fogunk felszámítani erre az időszakra.
A könyvtárlátogatás szüneteltetése alatt a könyvtár munkatársai továbbra is végzik a munkájukat.
Az alábbi elérhetőségeken lehet kérni a segítségünket:
E-mail: konyvtar@perkata.hu ; laszlone.sz.edit@gmail.com ; Facebook: Perkáta Könyvtár ; Tel.: +3620/381-5526
Kövessék figyelemmel a honlapunkat – www.konyvtar.perkata.hu – és közösségi oldalainkat, ahol a könyvtári információkról, ajánlókról és a változásokról tájékoztatjuk Önöket!

Megértésüket köszönjük!
Bogó Anikó Perkátai ÁMK igazgató