A könyvtárunk újra nyitva áll!

A Perkátai ÁMK József Attila Könyvtár június 16-tól, keddtől újra várja az olvasóit!
A kormány feloldotta a könyvtárak személyes látogatásának tilalmát (279/2020. (VI. 13.) Korm. rendelet).

Június 16-tól ideiglenesen, korlátozott szolgáltatásokkal és nyitvatartással várjuk kedves olvasóinkat!
Hétfő, Szerda, Péntek: délelőtt 9-13 óra
Kedd és csütörtök: délután 13-17 óra
Hétfő: 9-13 óra
Kedd: 13-17 óra
Szerda: 9-13 óra
Csütörtök: 13-17 óra
Péntek: 9-13 óra

Az újranyitás után egy hónapig – július 17-ig – késedelmi díjat nem számolunk fel a lejárt határidejű könyvekre, könyvtárközi kölcsönzésekre.

Lehetőségük lesz:
• a korábban kikölcsönzött dokumentumok leadására
• újabb könyvek válogatására, kölcsönzésére
• könyvtárközi kölcsönzésre
• új beiratkozásra, olvasójegy hosszabbításra

Kérjük, hogy maszkban érkezzenek a könyvtárba, használják a kihelyzett kézfertőtlenítőket és figyeljenek a 1,5 m-es távolság betartására! A visszahozott könyveket 48 órára karanténba tesszük.

Az alábbi elérhetőségeken állunk az olvasóink szolgálatában:
Cím: 2431 Perkáta, Dózsa György u. 15.
Telefon: 06 25-522-321
E-mail: konyvtar@perkata.hu Facebook: Perkáta Könyvtár üzenet felülete

Kövessék figyelemmel a honlapunkat – www.konyvtar.perkata.hu – és közösségi oldalainkat, ahol a könyvtári információkról, ajánlókról és a változásokról tájékoztatjuk Önöket!
A könyvek kiválasztásban segít a könyvtárunk honlapján elérhető online katalógus.

Perkáta, 2020. június 15.