Cimbora találkozó Varró Dániel, költővel

2014. október elsején, a Szépírók Társasága támogatásával Dunaújvárosba, a József Attila Könyvtárba érkezett a kortárs irodalom egyik legolvasottabb írója, Varró Dániel. A rendezvényre a Perkátai Cimbora Klub tagjai is meghívást kaptak Törökné Antal Mária könyvtárostól. A József Attila- díjas költő, író, műfordító beszélgetőtársa Kálnay Adél, írónő volt. A költő életpályájának ismertetését, a költő általi felolvasásokat, idézéseket örömmel hallgatták az érdeklődők. A közvetlen beszélgetés és a költő faggatása során sok érdekességet tudtak meg a résztvevők, többek közt azt is, hogy a testvéri féltékenység íratta vele az első versét. A találkozón készült fotók, valamint a könyvajánló megtalálható a könyvtári honlapunkon.