Elérhető könyvtári szolgáltatások – 2021. április 12-től!

A kormány 166/2021. (IV.7.) Korm. rendelete alapján visszatérünk a korábbi szolgáltatásokhoz.
A könyvár épületébe továbbra sem lehet belépni, de lehetőség van a kölcsönzésre levélben, vagy telefonon elküldött kérések alapján! Az összekészített könyvcsomagokat előre egyeztetett időpontban, az épületen kívül adjuk át a védelmi intézkedések betartása mellett.
A zárás ideje alatt a tagságot meghosszabbítjuk, és lehetőséget kínálunk az új olvasók beiratkozására.
Az újranyitásig felszólításokat nem küldünk, és késedelmi díjat nem számítunk fel.
A könyvtári könyvek böngészését, kiválasztását segíti a könyvtárunk honlapján elérhető Online Katalógus.
A kölcsönzésnél kérjük, hogy az alábbi elérhetőségeken küldjék meg a kölcsönözni kívánt könyv adatait!:
E-mail: konyvtar@perkata.hu ; laszlone.sz.edit@gmail.com ; Facebook: Perkáta Könyvtár
Az üzenetre válaszolva egyeztetjük az átadás módját és időpontját.

könyvtáros