Családi vakáció a Győry-kastélyban

A Győry-kastély szünidei programjaira több család is érkezett, hogy közösen tölthessenek el egy-egy hasznos, kellemes kikapcsolódást nyújtó délelőttöt. Fejtörők, rejtvények, környezetvédelmi interaktív játékok szerepeltek a programok között, és minden napra jutott mese, valamint papírszínház is a kisebbek örömére.
A kreatív foglalkozás keretében pedig gyurmából készültek remek, színes formák. Az utolsó napon érdekes és izgalmas könyveket ajánlottunk minden korosztálynak. Az érdeklődők nyugodt, kellemes környezetben válogattak és olvastak kedvükre az újdonságokból. A könyvtár szervezésében beiratkozást, és kölcsönzést is biztosítottunk.
A kastély-programok hamarosan folytatódnak, amelyről aktuálisan tájékoztatni fogjuk az érdeklődőket! A könyvtár továbbra is várja az új és régi olvasóit, garantálva számukra a remek olvasnivalót!
A családoknak köszönjük az érdeklődést, és a lelkes, közös játékot!gyurmázás

gyurmázás SAM_2876
újra .SAM_2895